מלאו פרטיכם וניצור איתכם קשר
שם ומשפחה:*
טלפון:*
דוא"ל:
הערות:

ספא למסיבת רווקות

ספא למסיבת רווקות הנו דרך אולטימטיבית ליצור הנאה בקרבכן בטרם חתונתה של חברתכן. מסיבת רווקות בספא כוללת שימוש במתקני מים משוכללים, ומפגש עם צוות מטפלים מהמובילים בארץ. היכן ממוקמת מסיבת רווקות מסוג זה? והאם כדאי לנסוע מרחק שכזה גם אם גרים בצד השני של הארץ ?
 
על מסיבת הרווקות בספא
 
מדובר על מסיבת רווקות בבאר שבע המכילה את כל אטרקציות הספא. במסגרת מסיבת רווקות ספא איכותי עומד לרשותכן, הכולל את כל המתקנים המרשימים ביותר: מרחצאות, ג'קוזי, וסדרות טיפולים שאתן יכולות לצרוך מראש.
 
היקף השימוש של רווקות בספא כדרך למסיבתן
 
מדובר בהיקפי שימוש נרחבים. אנו צפינו שגם סטודנטיות לפני נישואין וגם נשים שהתחתנו מאוחר צורכות את השירות באופן שוויוני. חלק מהנשים, אשר מגיעות עם ידע בתחום העיסויים והספא, בוחרות להגיע ולקיים מסיבת רווקות בבאר שבע במכון הספא, כשהן בכלל מתל אביב ואפילו מהצפון. המכון פשוט נודע בצוות מטפלים מן המעלה הראשונה, אשר חלקו גם מבוקש מעבר לים.
 
אלו טיפולים ניתן לצרוך בספא?
 
ספא למסיבת רווקות מציע לכן טיפולי פנים, עיסויים שוודיים או באבנים חמות, ובמידה ויש בקרבכן גם אתלטיות, רקדניות וספורטאיות ניתן לצרוך גם עיסוי תאילנדי מותאם אישית לחיזוק פלג הגוף האחורי. הטיפולים מכילים גם שהות במתקני המים המפנקים והמשוכללים ביותר באזור ומהמובילים בארץ: ג'קוזי בגדלים שונים, בריכות מים, ומרחצאות מכל הסוגים. במכון ישנה סאונה בהתזה מהמשוכללות שקיימות בארץ.
 
חגיגה בספא - מקוריות ושמירה על הבריאות
 
הדבר הקל ביותר לעשות הוא אירוע באיזשהו בר או מסעדה, אולם אם אתן מחפשות משהו שהוא יותר מעוד מומולדת, משהו שיסמל יותר מכל שזוהי מסיבת רווקות ויתרום לתחושת הבייחד שלכן, אין כמו ספא למסיבת רווקות. מסיבת רווקות בספא מאפשרת לכן לנצל כל רגע פנוי ולהנציח אותו לטווח ארוך. גם רמת הטיפולים שתזכו להן תהיה מעל למצופה.
 
קביעת תאריך
 
מומלץ לקבוע תאריך כמה שיותר מוקדם על מנת לשריין תאריך רצוי. כאשר מתכננים מסיבת רווקות לפני החתונה כל יום קובע, בשונה מיום הולדת בו ניתן להתגמש יותר, ולכן חשוב לשריין מקום מראש ממש כשם שהזמנתן אולם לחתונה עצמה. בנוסף, כדאי לגשת להתייעצות עם המטפלים בטרם התשלום על מנת לסכם על סדרת הטיפולים הרצויה לכן.