מלאו פרטיכם וניצור איתכם קשר
שם ומשפחה:*
טלפון:*
דוא"ל:
הערות:

מסאג זוגי

מסאג זוגי הינו דרך ייחודית לבלות יחדיו את יום הנישואין שלכם, או כל חגיגה אחרת במסגרת הזוגיות. מסאז זוגי מאפשר לכם לקבל טיפול עיסוי איכותי על כל גופכם, וניתן לצרוך מספר סוגי עיסויים בהתאם למאפייניהם. להלן מספר סוגים של מסג זוגי. הראשונים הם הנפוצים ביותר בקרב זוגות והאחרונים – שמורים למתי מעט.
 
מסאז זוגי בסגנון שוודי
 
מסג זוגי בסגנון שוודי מאפשר לכם לחוש מגע רך בגב שלכם על ידי בעלי המקצוע המובילים. מטרת המסג היא גם להנאה, גם ליצירת תחושת קלילות בעמוד השדרה שלכם, ומתאים כמעט לכל לקוח. למעשה, כל אחד יכול לצרוך אותו ללא מגבלה נראית לעין.
 
מסאז זוגי באבנים חמות
 
מסג זוגי בסגנון אינדיאני במסגרתו מונחות אבנים חמות על פלג הגוף האחורי שלכם. הטכניקה הזו שימשה ועדיין משמשת אינדיאנים באמריקה התיכונה והדרומית להרפיה, ויצירת עצם גמישה ובריאה יותר. הטיפול אינו מתאים לאנשים הסובלים מבעיות לחץ דם, לבעלי מחלות לב ולנשים בהריון.
 
מסאז זוגי בסגנון תאילנדי
 
שירות שניתן, עובדתית, לצריכה, אבל הלכה למעשה זה קורה מעט מאד פעמים. יש להבין כי מסאז' תאילנדי הנו ההיפך הגמור ממסאז' שוודי: בעוד אשר המסאז' השוודי הומצא על מנת להקל על המטופל ולרכך את גבו, המסאז' התאילנדי שייך לרובריקה המקצועית: ספורטאים, כוריאוגרפים ורקדנים אשר יודעים שכמו כל בן אדם גם להם יש נקודות תורפה, שצריך להצניען ככל הניתן באמצעות העיסוי התאילנדי. זהו עיסוי בו מפעיל המטפל כוח על מנת שבסופו של דבר בעיית שריר, סחוס או עצם תיעלם ותאפשר לבעל המקצוע להשתמש שוב בגופו בצורה אופטימלית. עובדתית, מי שצורך מסאז' תאילנדי זוגי הם בדרך כלל זוגות שמשלח היד של שניהם קשור לגופם, ובמקרה הם גם סובלים מאותן בעיות ועל כן זקוקים לטיפול מאותו הסוג: מאד נדיר, אך כבר אירעו מקרים כאלה בעבר.
 
תרומת המסאז לגוף האדם
 
המסג יוצר עמוד שדרה ולשד עצמות גמיש ועמיד יותר, המסוגל למצב את עצמו בקלות רבה יותר ביחס לעבר. זה גם יוצר שחרור של המפרקים וגורם לתחושה מרווחת יותר ומסורבלת פחות כאשר האדם מניע את גופו. מומלץ לבחור את סוג העיסוי הנדרש על ידי התייעצות עם צוות מעסים מקצועי בטרם צריכת הטיפול.