מלאו פרטיכם וניצור איתכם קשר
שם ומשפחה:*
טלפון:*
דוא"ל:
הערות:

יום כיף זוגי

יום כיף זוגי באזור הדרום המציע לכם שלל של אטרקציות בריאות אשר ישפרו את מצב רוחכם ויאפשרו לכם ליהנות מנפש בריאה בגוף בריא מוצע לכם בתנאים מרחיקי לכת. במסגרת יום כיף זוגי בדרום תוכלו ליהנות מספא איכותי שיציע מגוון רחב של טיפולי בריאות: מסאז' ועיסוי מכל סוג, חמאם טורקי ומתקני מים משוכללים ואטרקטיביים במיוחד.

יום פינוק זוגי בדרום

יום פינוק זוגי בדרום המהווה יום ספא זוגי הנו יום המשלב כיף והשראה. אתם תוכלו לזכות לטבילה במרחצאות הג'קוזי המובילות בתחום, ולאחר מכן לצרוך עיסוי שודי, עיסוי תאילנדי או עיסוי באבנים חמות. כל הטיפולים הללו מועברים במסגרת יום אחד שכולו חגיגה לגוף שלכם. יום כיף זוגי מאפשר לכם גם להשביח את הזוגיות שלכם וגם ליצור חיים בריאים יותר.

יום כיף לזוג באווירה פסטורלית

יום כיף לזוג המאפשר ביקור בספא מוביל עם צוות מטפלים מסור ומבוקש. במסגרת יום כיף לזוגות נוכחנו להבחין כי מקובל מאד לבלות יחדיו בספא או מכון בריאות, ולעתים זהו בילוי שהיקף הפופולריות שלו עולה על ישיבה במסעדה או הזמנת חדר במלון – שהם רעיונות ליום כייף זוגי מהסוג הידוע יותר.

היתרונות של יום כיף זוגי המבוסס על ספא:

* אפשרות לשלב הנאה מחופשה עם שמירה על הבריאות.

* הנאה מטיפולי מסאז' נעימים למגע, אשר ינציחו את הנאתכם.

* ניתן לצרוך מסאז' ליחידים או כזוג.

* מכון הספא מכיל מגוון רחב של מתקני טיפול ומרחצאות.

*  מכון הספא מאפשר לכל אחד ואחת מכם לצרוך טיפול בהתאם לצרכיו.

יום פינוק זוגי מאפשר לכם, למעשה, לשכוח מהצרות שלכם ליום אחד ולתת לגוף להוביל אתכם. מחקרים הוכיחו שגוף מטופל בספא ובעיסויים יוצר עבור האדם הרגשה טובה יותר, הלך רוח ושיקול דעת גם לאחר הטיפול, בייחוד אם זה נעשה בצורה מחזורית. כאן יכול להיפתח לכם צוהר אשר בו תוכלו להיחשף לטיפולים השונים ולדעת מה מתאים לכם במסגרת סדרת טיפולים קבועה.

מהרו להזמין יום ספא זוגי

מומלץ להזמין יום ספא זוגי בדרום זמן רב ככל הניתן מראש על מנת לשריין את התאריך הרצוי. בנוסף, חשוב לדעת מהם הטיפולים שתרצו לצרוך. ניתן להגיע לפגישת ייעוץ ולבחור מתוך מגוון הטיפולים את הסדרה המתאימה לכם ביותר.