מלאו פרטיכם וניצור איתכם קשר
שם ומשפחה:*
טלפון:*
דוא"ל:
הערות:

 טיפולים פזיותרפיים

פיזיותרפיה, או פיזיותרפיה, הינה שיטה שמתמחה בטיפול בפציעות שונות. פיזיותרפיה היא שיטה כללית של ריפוי הגוף. שיטה זו נחשבת למקצוע פרא-רפואי. פיזוטרפיסטים מקבלים את הכשרתם דרך מוסדות להשכלה גבוהה. פיזיותרפיה נועדה גם לאבחן את הפציעה, גם לטפל בה כמה שניתן וגם למנוע ככל האפשר כאב עתידי. פיזיותרפיה מתמקדת בשיפור היכולות הגופניות של הפונה לטיפול. פיזיותרפיה כוללת גם טיפולים בעזרת עיסויים, טיפולים בעזרת מתיחות וטיפולים בעזרת מכשירים. פיזיותרפיה תלויה מאוד גם בנחישותו של המטופל להבריא ולשפר את מצבו. הפיזוטרפיסט נותן בדרך-כלל למטופל תרגילים לשיפור עצמי של הפציעה מעבר לזמן הטיפול של הפיזיותרפיה עצמה. ככל שהמטופל עושה יותר תרגילי פיזיותרפיה ועושה מאמץ גדול יותר לשפר את מצבו, כך טיפול הפיזיותרפיה מגיע להשגים טובים יותר ומשפר את חיי המטופל.

פיזיותרפיה מטפלת בטווח רחב של פציעות. ספורטאים מקצועיים רבים או אנשים שעוסקים בספורט בצורה אובבסיבית. פציעות רבות שנגרמות בעקבות עיסוק יתר או עיסוק מוגזם בספורט יכולות להרפא, בצורה מלאה או חלקית, על-ידי טיפול פיזיותרפיה. פיזיותרפיה לא רק אמורה להביא להבראתו של המקום אלא גם להפחית כאבים כדי להחזיר את האדם לתפקוד יום-יומי נורמלי ומלא.

פיזיותרפיה אינה נחשבת למקצוע הוליסטי או למקצוע השייך לתחום הרפואה האלטרנטיבית. כאמור, פיזיותרפיה הוא מקצוע פרא-רפואי אשר נלמד בצורה מסודרת במכללות שונות ובאוניברסיטאות. זאת בניגוד למקצועות שאי אפשר ללמוד במוסדות להשכלה גבוהה. מקצוע הפיזיותרפיה נלמד כתואר ראשון. פיזיותרפיה אינה עוסקת בטיפולים חודרניים בכלל. אחת ממטרותיה של הפיזיותרפיה מעבר לאבחון הבעיה היא החזרת הגמישות והתנועה המלאה למקום הפצוע. כיום ישנם פיזיותרפיסטים רבים שמתמחים בסוגי פציעות שונות. פיזיותרפיסטי, או פיזוטרפיסטים עובדים במקומות רבים החל ממכוני ספורט דרך מרפאות ועד עבודה באופן פרטי. בכל פציעה שונה או בשיקום ארוך לאחר תאונה משתמשים בשיטה של פיזיותרפיה. פיזיותרפיה, או פיזיותרפיה, הינה שיטה שמתמחה בטיפול בפציעות שונות. פיזיותרפיה היא שיטה כללית של ריפוי הגוף. שיטה זו נחשבת למקצוע פרא-רפואי. פיזוטרפיסטים מקבלים את הכשרתם דרך מוסדות להשכלה גבוהה. פיזיותרפיה נועדה גם לאבחן את הפציעה, גם לטפל בה כמה שניתן וגם למנוע ככל האפשר כאב עתידי. פיזיותרפיה מתמקדת בשיפור היכולות הגופניות של הפונה לטיפול. פיזיותרפיה כוללת גם טיפולים בעזרת עיסויים, טיפולים בעזרת מתיחות וטיפולים בעזרת מכשירים. פיזיותרפיה תלויה מאוד גם בנחישותו של המטופל להבריא ולשפר את מצבו. הפיזוטרפיסט נותן בדרך-כלל למטופל תרגילים לשיפור עצמי של הפציעה מעבר לזמן הטיפול של הפיזיותרפיה עצמה. ככל שהמטופל עושה יותר תרגילי פיזיותרפיה ועושה מאמץ גדול יותר לשפר את מצבו, כך טיפול הפיזיותרפיה מגיע להשגים טובים יותר ומשפר את חיי המטופל.

פיזיותרפיה מטפלת בטווח רחב של פציעות. ספורטאים מקצועיים רבים או אנשים שעוסקים בספורט בצורה אובבסיבית. פציעות רבות שנגרמות בעקבות עיסוק יתר או עיסוק מוגזם בספורט יכולות להרפא, בצורה מלאה או חלקית, על-ידי טיפול פיזיותרפיה. פיזיותרפיה לא רק אמורה להביא להבראתו של המקום אלא גם להפחית כאבים כדי להחזיר את האדם לתפקוד יום-יומי נורמלי ומלא. 

פיזיותרפיה אינה נחשבת למקצוע הוליסטי או למקצוע השייך לתחום הרפואה האלטרנטיבית. כאמור, פיזיותרפיה הוא מקצוע פרא-רפואי אשר נלמד בצורה מסודרת במכללות שונות ובאוניברסיטאות. זאת בניגוד למקצועות שאי אפשר ללמוד במוסדות להשכלה גבוהה. מקצוע הפיזיותרפיה נלמד כתואר ראשון. פיזיותרפיה אינה עוסקת בטיפולים חודרניים בכלל. אחת ממטרותיה של הפיזיותרפיה מעבר לאבחון הבעיה היא החזרת הגמישות והתנועה המלאה למקום הפצוע. כיום ישנם פיזיותרפיסטים רבים שמתמחים בסוגי פציעות שונות. פיזיותרפיסטי, או פיזוטרפיסטים עובדים במקומות רבים החל ממכוני ספורט דרך מרפאות ועד עבודה באופן פרטי. בכל פציעה שונה או בשיקום ארוך לאחר תאונה משתמשים בשיטה של פיזיותרפיה.

אודות טיפול רגליים  EMG היכנסו לאתר וקבלו מידע רלוונטי