מלאו פרטיכם וניצור איתכם קשר
שם ומשפחה:*
טלפון:*
דוא"ל:
הערות:

אבנים חמות

עיסוי באבנים חמות הנה שיטת מסאז' אינדיאנית אשר הומצאה בערבות אמריקה התיכונה ודרום  אמריקה. במסגרת השיטה עושה המטפל שימוש באבנים חמות המונחות על גב המטופל, ודואגות להשרות הרגשה של רוך ושחרור בקרב לשד העצמות, כולל עמוד השדרה. למי הטיפול מומלץ, ולמי מומלץ להימנע ממנו? מדוע אבנים חמות מהווה טיפול פופולרי במיוחד בעיקר בקרב רווקים ורווקות?
 
פרטים על עיסוי באבנים חמות
 
בעיסוי זה מתבצע שימוש באבנים חמות וכבדות מעט המונחות על גוף המטופל. מכאן שהטיפול אינו יכול להתבצע על אנשים עם בעיות לחץ דם, בעיות לב ואפילו לא על נשים בהריון. בשל כך, רווקים שלרוב אינם סובלים משלושת הבעיות הללו, למעט במקרים חריגים כמו שכרות או סיגול אורח חיים לא בריא בעליל, יצרכו את השירות בסיכוי גבוה יותר מאשר זוגות. יחד עם זאת, בהינתן ששני בני הזוג בריאים והאשה עוד לא בהריון, ייתכן והטיפול ייצרך גם כפלטפורמת טיפול זוגי כפי שאכן קורה לא מעט פעמים.
 
עיסוי באבנים חמות - הנאה ועוצמה
 
עיסוי באבנים חמות מקנה עוצמה רבה למטופל, והוא חש זאת מרגע הנחת האבנים על גופו. החום שמתפשט בתוך הגוף מזכה את גופו בהנאה רבה, והוא חש קליל יותר ושליו יותר כבר בתחילת התהליך. למעשה, כאשר אתם זוג בתחילת הדרך, ועוד אין לכם הריון, עיסוי שכזה הוא המתנה היפה ביותר שתקנו לעצמכם. כאשר שניכם חשים את הוויברציות של האבנים החמות על גביכם וחולקים הרגשה נעלה זו – זה יוצר רגע בלתי נשכח לשנים רבות מחייכם.
 
משחרר את הגב והמפרקים
 
עיסוי אבנים חמות הנו המתכון מספר אחד לשחרור הגב והמפרקים. העיסוי השוודי ששייך לאסכולה המתחרה כבר נעשה נפוץ ומוכר לרוב האוכלוסייה, ולכן על מנת להרגיש שהפעולה מחדשת לכם משהו נדרש מטפל טוב באמת שמביא איתו רעיונות מקוריים לתסריטי טיפול, וזאת בעוד שטיפול כמו עיסוי אבנים חמות עדיין אזוטרי יותר, אך גם בו ניתן להבדיל בין אנשי המקצוע האיכותיים לממוצעים על ידי הכרת מעסים מקצועיים בתחום וחבירה אליהם. הם נמצאים תדיר במכון הספא בבאר שבע אשר מספק שירותי ספא וטיפולים מכל הסוגים באיכות חסרת פשרות, ובהתאמה אישית לכל מטופל ומטופלת.